ביוני 2022 זכתה בפרס אקו"ם על כתב יד בשם: "מכתב לסוהר 343ב'" בקטגוריה פרוזה בעילום שם.


בינואר 2022 זכתה פרס היצירה לסופרים על שם ראש הממשלה לוי אשכול.

מועמדות לפרס ספיר, ברשימה הארוכה, על הספר "שתיקת הצמחים"
בפברואר 2015 זכתה לבנה מושון להיכלל ברשימה הארוכה לפרס ספיר, על ספרה "שתיקת הצמחים".
מעיתון הארץ

פרס ליצירה בעילום שם בתחום הסיפורת לכתב יד "האם אתה כואב אותי"
במרץ 2009 זכתה לבנה מושון בפרס אקו"ם על היצירה " האם אתה כואב אותי". מתוך נימוקי השופטים:" רומן מרתק, המצטיין בעומק פסיכולוגי ובכישרון סיפורי ולשוני, ומתאר תהליך של ריפוי נפשי באמצעות היחסים המורכבים הנרקמים בין המטופלת למטפל. נילי הגלעדי, בת למשפחת כורמים ותיקה, מתאשפזת במוסד לצורך גמילה מאלכוהול. בסדרת שיחות עם הפסיכיאטר – שהיא ממשיכה אותן בכתיבה ביבליותרפית – נבנה בהדרגה האמון ביניהם ונקלפות שכבות נפשה... זהו רומן אופטימי על יכולתה של הנפש להתבונן בעצמה, ועל כוחן המרפא של המלים..." (הספר לא יצא לאור).

פרס לעידוד פרסום היצירה בתחום ספרות הילדים:
בינואר 2005 זכתה לבנה מושון בפרס אקו"ם בתחום ספרות הילדים והנוער על כתב בשם "לאבא שלי קוראים ארוין". מנימוקי השופטים: "קו העלילה... מוביל אל סוף לא צפוי ומפתיע. דמותו של הילד המחפש אבא, מכיון שאינו יכול להזדהות עם אביו מציירת תמונה מרגשת ומשכנעת של מאבק פנימי. הכתיבה אמינה, זורמת ומיוחדת. התייחסות ראויה לדמויות מייצרת דמויות עגולות ושלמות...הספר מרתק את הקורא ומספק הפתעה המוצגת באופן סיפורי מושך ומרתק."

השתתפות בפרוייקט "סופר אורח"
בשנים 2009- 2007 נטלה לבנה מושון חלק בפרוייקט "סופר אורח" – מיזם מטעם משרד החינוך שנועד לטפח את אהבת הקריאה באמצעות הפגשת תלמידים עם סופרים ומשוררים. הסופרת נפגשה עם מאות תלמידים ברחבי הארץ לשם היכרות עם תהליכי עבודתה היצירתית.

מלגת פרוייקט "סופר-מורה"
ב- 1995 זכתה לבנה מושון במלגת פרוייקט סופר-מורה לשנתיים, מטעם משרד החינוך ואגודת הסופרים. במסגרת המלגה היא לימדה כתיבה יצירתית, הגישה שעת סיפור ופעילויות אחרות לעידוד קריאה לתלמידי בית ספר סביונים, אור יהודה.

פרס טשרניחובסקי לשיר ופרוזה
ב-1995 זכה ספרה " אהבה חמוצה" בפרס טשרניחובסקי לשירה ופרוזה. הספר יצא לאור ב-1996 בהפקה משותפת של אגודת הסופרים ותמוז.

קרן תל-אביב לספרות ואומנות
ב- 1986 קיבלה לבנה מושון פרס יצירה מטעם קרן תל אביב לספרות ולאמנות.